V Kongres ASI
04-12-2014Aktualności

Zbliża się kolejny, już V Kongres ASI Polska! Tym razem będziemy mieli przyjemność spotkać się 11-14 grudnia 2014 na południu Polski, w Bielsko-Białej. Głównym mówcą Kongresu będzie Piotr Stachurski. Spotkanie odbędzie się pod hasłem to „Łaską zbawieni jesteście”.


Mówca jest pastorem. Od momentu przyjęcia chrztu w 1995 roku niezmiennie ceniący sobie przywilej służby dla Boga i zaangażowany w misję Jego Kościoła, najpierw jako kolporter literatury i ewangelista, następnie jako pastor. Służąc obecnie również jako sekretarz Diecezji Południowej, jednocześnie w różnych miejscach prowadzi serie wykładów ewangelizacyjnych pragnąc prowadzić innych do zbawienia w Panu Jezusie.

pstachurskiJako młody człowiek przez wiele lat bardzo pragnął i w różny sposób próbował zasłużyć sobie na zbawienie. Lecz im bardziej chciał być dobrym człowiekiem, tym bardziej zdawał sobie sprawę z własnej grzeszności i niedoskonałości. Dopiero spotkanie się z Bogiem niezwykłej łaski odmieniło jego życie i pozwoliło doświadczyć prawdziwości Bożego pokoju w sercu.

Z zamiłowania wędrowiec różnych szlaków. Zarówno pieszych, szczególnie tych na pięknej Suwalszczyźnie oraz w górach, jak i kajakowych, choćby podczas misyjnych spływów kajakowych. Największą radością – gdy w Bożej bliskości wędrują całą rodziną: Piotr, jego żona Renata oraz dwójka ich nastoletnich dzieci: Daniel i Julia.

Już dziś zaplanuj swoją obecność na Kongresie ASI Polska!

Zobacz szczegóły

0