#10 – 10 dni modlitwy – transmisja online 15.01 o 19:00

Zapraszamy Was do udziału w internetowym wydarzeniu modlitewnym – 10  dni modlitw.  Główną intencją naszych modlitw będzie duchowe ożywienie nas wszystkich.

Jak możecie wziąć udział?

Każdego dnia będziemy publikować link na którym możecie oglądać transmisję jak również samemu włączyć się podając intencje modlitewne na czacie.

Na ostatnie spotkanie z ...

Więcej
0

9.01.2021 Transmisja nabożeństwa – godz. 9:30

Zapraszamy do obejrzenia sobotniej transmisji nabożeństwa, które będziemy nadawać od godziny 9:30.

Nabożeństwo stacjonarne zostało odwołane. W transmisji online uczestniczyć będą jedynie osoby celebrujące oraz obsługa techniczna.

Niektóre punkty programu to:

  • uroczyste rozpoczęcie
  • lekcje szkoły sobotniej.
  • inspiracje misyjne,
  • historia dla dzieci
  • kazanie Słowa Bożego

Ponadto program wypełniony będzie pieśniami oraz krótkimi ...

Więcej
0

Podróż W Świat Nadprzyrodzony -audiobook

Posłuchaj znakomitego audioboka o niezwykłej historii duchowej podróży Rogera Morneau. Doświadczenia i pytania stawiane w dzieciństwie i podczas wojny sprawiły, że Roger Morneau odwrócił się od Boga, a nawet zaczął Go nienawidzić. Po wojnie przyjaciel Rogera wprowadził go do tajnego zgromadzenia czcicieli demonów. Jest to niezwykła opowieść o zetknięciu się z nadziemskimi mocami i ratunku zesłanym przez Boga, którego Morneau nie znał.

1 stycznia (piątek) o godz. 18:00 (CET, GMT +1) zapraszamy na transmisję Nabożeństwa Noworocznego Adwentystów.

2020 to był trudny rok. Dziwny. Nieprzewidywalny. Pomimo wielu przeciwności, był z nami wspaniały Bóg, który prostował nasze ścieżki! Zapraszamy na Noworoczne Nabożeństwo Adwentystów, organizowane przez trzy największe telewizje Adwentowe w Polsce: Adwentyści Łódź, Adwentyści Dnia Siódmego – ...

Więcej
0

ŁÓDŹ RATUNKOWA -duchowy program online – w piątki o 19:00

Podobał Ci się Tydzień Modlitwy online?

My jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Bogu za możliwość wspólnej modlitwy z Wami! Dlatego chcemy kontynuować te spotkania! W każdy piątek o godz. 19:00 zapraszamy Was na duchowy program online pt. “Łódź ratunkowa”.

W programie krótkie rozważanie słowa Bożego lub dyskusja w studio i dużo ...

Więcej
0

Krzepki Maluch Dzieciom

Drodzy rodzice, kochane dzieci!

Zmiany, to jedyna pewna – ktoś kiedyś powiedział te słowa i jest w tym dużo prawdy. Kiedy w kościołach zrobiło się nam już ciepło i wygodnie, nasza sytuacja drastycznie się zmieniła. Wszyscy zostali w czterech ścianach, a domy modlitwy zostały zamknięte. Ten czas został jednak dobrze wykorzystany.

Powstała inicjatywa wierzących osób – rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół, które połączyły siły w niezwykłej pracy. Projekcie, który przeszedł najśmielsze oczekiwania. Ponad 160 wolontariuszy z całego kraju co tydzień dostarcza najmłodszym ...

Więcej
0

10 dni modlitw, 6-16 stycznia 2021 r.

Drodzy w Chrystusie!

„I zgromadzili się w Mispie, czerpali wodę i wylewali ją przed Panem i pościli w tym dniu i mówili tam: Zgrzeszyliśmy przeciwko Panu… Samuel wziął kamień…. i nazwał go Eben-Hazer, mówiąc: „Aż dotąd pomagał nam Pan.” (1Sam. 7,6.12)

Pragnę zaprosić wszystkie Boże Dzieci do uczestniczenia w szczególnym programie modlitw. Każdy chrześcijanin potrzebuje więcej modlitw. Bierzmy przykład z naszego Zbawiciela, który poświęcał wiele czasu na modlitwę. O wiele bardziej my, słabi ludzie, często ulegający pokusom,  powinniśmy  częściej to czynić.  ...

Więcej
0

XI Kongres ASI Polska

Program ramowy

Piątek, 11 grudnia 2020


15:30 – 16:45 – BLOK I
– Rozpoczęcie XI Kongresu ASI Polska
– Powitanie sabatu – pastor Mariusz Maikowski
– Kazanie: Słowo o poselstwie – pastor Dariusz Lazar
– Muzyka – zespoły: Sela, All 4 Him, Wantirna Guitar Group

17:00 – 18:30 – BLOK II
– Kazanie: Słowo o grzechu – pastor Dariusz Lazar
– Muzyka – solo Lilianna Kuczek oraz zespoły: 5 dla Jezusa, Sela, Wantirna Guitar Group
– Filmowe relacje z projektów misyjnych, cz. 1
– Apel przed ...

Więcej
0
Strona 1 z 18 12345...»