WARSZTATY ZDROWYCH RELACJI – 14 lutego
04-02-2021Aktualności

Pragniemy serdecznie Was zaprosić na wyjątkowe, internetowe WARSZTATY ZDROWYCH RELACJI. Spotkania dedykowane są wszystkim, którzy chcą mieć szczęśliwe i trwałe więzi z bliskimi.

Bóg stworzył nas do relacji z Nim, ale też z ludźmi wokół. I choć współczesny styl życia cechuje się brakiem czasu dla innych, to jednak wciąż wszelkie statystyki pokazują, iż relacje są tym, bez czego człowiek nie może żyć.

Miniony rok pod tym względem przyniósł duże zmiany w naszym życiu. Z jednej strony zaburzając wszelkie kontakty z ludźmi, z drugiej jednak pokazując, jak bardzo ich potrzebujemy!

Wychodząc naprzeciw potrzebie budowania zdrowych i trwałych relacji z bliskimi, serdecznie zapraszamy Was do udziału w programie przygotowanym przy współpracy Sekretariatów Rodziny, Zdrowia oraz Młodzieży.

Pierwsze spotkanie z cyklu Warsztaty Zdrowych Relacji nosi tytuł: „Dlaczego ja i moja rodzina możemy potrzebować pomocy?”. Odbędzie się ono 14 lutego 2021 na platformie zoom.

Program poprowadzi Mirosław Kudzia, terapeuta uzależnień i współuzależnień, specjalista ds. przemocy seksualnej, od kilku lat prowadzący praktykę między innymi w Szpitalu w Southampton w Anglii.

Prelegent przybliży problemy w relacjach, których możemy na co dzień nie zauważać, a jednak wpływają one znacząco na jakość naszego codziennego życia.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

  • GDZIE: platforma zoom: ID spotkania: 86170201408
  • KIEDY: 14 lutego 2021 (w godzinach 10.00-13.00)
  • INFORMACJE: tel. 792 685 054 lub 602 498 292

Beata Śleszyńska

Maria Jaworska-Trzop

Paulina Radke

Alicja Bylina

0