Camp 2021
16-07-2021Aktualności

Transmisje na żywo na kanale: Głos Nadziei

Niestety przepisy wciąż uniemożliwiają przyjazd pastora Anthonego z Wielkiej Brytanii. Ale Pan Bóg mówi „Nie Bój Się”, mam dla Was mówców na Camp! Bez znaczenia, że czasu było niewiele. Można powiedzieć, że zupełna egzotyka, bo z tych kierunków nie mieliśmy jeszcze gości na Campie: Hiszpania i Szwajcaria!!!

>Pobierz program<

Jonathan Contero (Hiszpania), jest pastorem w kościele w Madrycie oraz prowadzi badania dla Generalnej Konferencji nad sekularyzacją i postmodernizmem.

Jan Harry Cabungcal (Szwajcaria), jest doktorem neurobiologii, wykładowcą Uniwersytetu w Lozannie. Z zamiłowania jest ewangelistą przemawiającym do młodzieży.

Ryszard Jankowski – Chcesz zawrzeć przymierze z Bogiem? Camp to idealne miejsce i czas na to wydarzenie. Zapraszamy na spotkania dla katechumenów podsumowujące wiedzę biblijną z okazją do szczerych rozmów i zadawania pytań.

Piotr Samulak, Krzysztof Morozowski – misja w czasie Campu. Tym razem będziemy służyć mieszkańcom zarówno Drawska Pom. jak i Złocieńca oraz okolic.

Alicja i Piotr Bylinowie – Kryzys w małżeństwie i rodzinie. Zazwyczaj postrzegane są jako coś negatywnego – z Bożej perspektywy są okazją do rozwoju i pogłębienia relacji. W ciągu 6 spotkań przyjrzymy się rodzinom w kryzysie. Zobaczymy jak sobie radziły, będziemy uczyć się na ich błędach. Spróbujemy przećwiczyć kilka sprawdzonych sposobów na poprawę relacji z najbliższymi no i przede wszystkim, będziemy razem spoglądać na Jezusa i modlić, aby Bóg zwyciężał w naszych domach!

Adam Grześkowiak, WSTH na Campie, Lekcje z Koryntu, wykłady biblijne z 1 listu do Koryntian. Poznamy kontekst hist-kult pierwszych chrześcijan żyjących w Koryncie. Ich świat był bardzo pluralistyczny i zdawałoby się zupełnie inny od naszego. Spojrzymy jak ich rzeczywistość i polecenia apostolskie mogą być pomocne dla współczesnych chrześcijan.

Zbigniew Makarewicz, Stąpanie po świętej ziemi – czyli rozmowy o tajemnicach Bożej natury. Dlaczego tak trudno rozmawiać o Bogu? Czy muszę wierzyć w Trójcę? Biblia czy filozofia? Co jest fundamentem nauki o Trójcy? Czy moje wyobrażenie o Bogu ma wpływ na moje zbawienie?

Paulina Dzięgielewska, Marti Palla, program dla dzieci. Starsza grupa dokładnie rozszyfruje zbroi Bożej, a młodsza wybierze się śladami Izraelitów zmierzających do Ziemi obiecanej!

ZHA-Pathfinder, Adventurer, Olga Kulinicz i kadra. Zajęcia będą odbywać się w 2 grupach wiekowych: zuchy 6-9 lat (młodsi pod opieką opiekuna) oraz harcerze 10-15 lat. W programie: zajęcia sportowo-ruchowe, wyjścia w teren poza ośrodek, poznawanie przyrody,  gry terenowe (również w nocy). Wieczorami od godz. 19:00 do 20:00 zapraszamy na ogniska harcerskie pod wiatą gdzie będziemy uwielbiać Boga, posłuchamy gawędy i pośpiewamy ulubione harcerskie piosenki. Czuwaj Maranatha!

Beata Baron, Zabawa w policjantów i złodziei – czy w rodzicielstwie chodzi o coś więcej? Czym właściwie jest rodzicielstwo? Czy chodzi w nim o to, by przyłapać dziecko na tym, czego nie zrobiła, albo udowodnić mu, że coś zrobiło nie tak, jakbyśmy chcieli? Jesteś zmęczony odgrywaniem w  swoim domu roli policjanta? Czujesz, że Twoje rodzicielskie starania koncentrują się nie na tym, co jest naprawdę ważne? Chcesz porozmawiać o tym, o co można zmienić, by czerpać satysfakcję z bycia rodzicem?

Tomek Dutkowski – warsztaty dla liderów młodzieży. Młodzież w pandemii. Jak sobie radziliśmy, albo nie radziliśmy? Facebook – jak dobrze komunikować się z młodzieżą – nie tylko z kościoła. Przedsiębiorczy lider, przedsiębiorcza młodzież.

Andrzej Sieja – Sztuka bycia we dwoje – spotkania warsztatowe dla młodych. Czy mogę być pewnym na 100%, że to jest ta/ten właśnie? Co najbardziej zabezpiecza, by nie wpaść, jak śliwka w kompot? O co chodzi w randkowaniu? Skąd wiedzieć, że to miłość, a nie tylko zauroczenie? Z kim powinienem randkować?

Darek Lazar, Młodzieżowy Klub Dyskusyjny. Na rozgrzewkę „Plusy i minusy bycia pastorem”. … A dalsze tematy i pytania pojawią się w trakcie naszych rozmów.

Beata Śleszyńska, Medycyna niekonwencjonalna i jej zagrożenia duchowe.

Agata Radosh, Bądź Zdrów!!! Zdrowie na zapas, czyli o prowadzeniu zdrowego stylu życia. Jedzenie dla zdrowia. Jak pokonać zachcianki? O języku, mowie i cnocie.

Natalia Tatarczuch – Poczuj własną wartość – warsztaty psychologiczne. Czym jest samoocena i jaką rolę odgrywa ona w naszym życiu? Jak pracować nad poczuciem własnej wartości? Co to znaczy „kochać siebie”? Czy istnieje zdrowy egoizm? Dyskusje i praktyczne ćwiczenia.

Gina Moro, chillout z rękodziełem. W tym roku, na prośbę stałych bywalców będziemy filcować kolorową czesankę z owczej wełny, na mokro i na sucho, za pomocą specjalnych igieł. Odpłatność za materiały 45 zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona.

Marta Naumiuk, Lucjan Blachnik, chór campowy. Tym razem tylko 2-3 spotkania, ale i tak będzie pięknie jak zawsze!

Mateusz Karmelita – aerobik na plaży, bo warto być aktywnym!

Campoturnieje i integracja: 1 z 10, Familiada, Mam Talent, Speed Chat

Wyżywienie: Kawiarenka prowadzona przez Podlasie oraz Polowa Kuchnia Parmeńska

0