Zbór Adres
Bolesławiec ul. Mickiewicza 11a
Bydgoszcz ul. Lipowa 9
Chełmno ul. Szosa Grudziądzka 12
Chojnice ul. 31-go Stycznia 48
Elbląg ul. Trybunalska 9/2
Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 21
Gdynia ul. Krasickiego 32
Gniezno (Kontakt: pastor Wiesław Zięcina tel. 607-856-207
Gorzów Wielkopolski ul. Jagiellończyka 17/2, I p.
Grudziądz ul. Piłsudskiego 109
Inowrocław ul. Dworcowa 50
Jelenia Góra ul. Panieńska 36
Kalisz ul. Asnyka 33
Kołobrzeg ul. Bociania 4
Konin ul. Urbanowskiej 4
Koszalin ul. Energetyków 10
Legnica ul. Reymonta 15
Lubin ul. Al. Niepodległości 2/1
Poznań ul. Zeylanda 11
Słupsk ul. Słowiańska 4
Służejów Służejów Dolny 45
Stargard Szcz. ul. Brzozowa 2
Szczecin Plac Mariacki 4
Szczecinek ul. Limanowskiego 6/1
Świdnica ul. Jagiellońska 3
Świebodzin pl. Jana Pawła II 20A
Toruń ul. Idzikowskiego 1d
Wałbrzych ul. Kunickiego 3a
Włocławek ul. Cicha 14a
Wrocław ul. Dąbrowskiego 14
Zielona Góra ul. Szosa Kisielińska 3
Żagań ul. Poprzeczna 2
GRUPY
Bytonia (Kontakt: pastor Andrzej Sieja tel. 608-364-267
Goleniów ul. Armii Krajowej 1
Jutrosin (Kontakt: pastor Stanisław Niedziński tel. 608-630-808
Karlino ul. Szymanowskiego 4a/10
Kartuzy ul. Sędzickiego 30, (budynek SM „Kaszuby”)
Lębork ul. Krzywoustego 1 sala 108
Lwówek Śląski ul. Jaśkowicza 3
Nowogard ul. Wojska Polskiego 6, świetlica gimnazjum
Oleśnica (Kontakt: pastor Krzysztof Kudzia tel. 605-099-455
Resko (Kontakt: pastor Stanisław Sowa tel. 692-715-397
Pruszcz Gdański (Kontakt: pastor Andrzej Sieja tel. 608-364-267
Sierakowice (Kontakt: pastor Jacek Igła 600-037-545
Świnoujście ul. Hołdu Pruskiego 13/2
Września (Kontakt: pastor Jarosław Jarosz tel 663-288-942
Zatonie Młodzieżowy Ośrodek Zdrowego Życia – Lubieszewo-Zatonie
Zbór Adres
Bełchatów ul. Czapliniecka 2
Białystok ul. Jurowiecka 24
Bielsk Podlaski, ul. Małowiejska 49, 17-100 Bielsk Podlaski
Chojeniec Chojeniec 12
Hajnówka ul. Południowa 20
Krasna Wieś Krasna Wieś 40, 17-112 Nurzec
Kutno ul. Sobieskiego 6
Lidzbark Warmiński ul. Poniatowskiego 20
Lublin ul. Niecała 4
Łódź-Górna ul. Płocka 28
Łódź-Widzew ul. Kopcińskiego 67
Łuków w. Gołąbki, tel. 22 82 61 333
Mszczonów Budy Zasłona 18 (siedziba Fundacji „Źródła Życia”)
Olsztyn ul. Gdyńska 2a
Ostrowiec Świętokrzyski ul. Wspólna 5 (Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa)
Piotrków Trybunalski Al. 3 Maja 22
Płock ul. Gradowskiego 15 (lokal filii ChSCh Płock; wejście z boku)
Podkowa Leśna ul. Jana Pawła II 39, tel. 22 75 89 214 (siedziba WSTH)
Puławy ul. Kraszewskiego 6
Radom ul. Okulickiego 32a, 26-610 Radom
Starachowice ul. Wojska Polskiego 9 (Starachowicka SM)
Suwałki ul. Żeromskiego 1
Szarów 27 Szarów 27
Szczytno ul. Sobieszczańskiego 12
Warszawa-Centrum ul. Foksal 8, tel. 22 31 31 446
Warszawa-Ursynów ul. Jastrzębowskiego 22 (SM „Stokłosy”), tel. 22 72 97 480
Warszawa-Wesoła ul. Pstrowskiego 45, 05-075 Warszawa
Warszawa-Żoliborz ul. Popiełuszki 13 (OPP), tel. 22 72 97 480
Włodawa (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Zamość ul. Żdanowska 4
Zduńska Wola ul. Ogrodowa 7
GRUPY
Chełm ul. Narutowicza 14/7
Ciechanów Burkaty 36, 06-430 Sońsk
Czarny Las (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Grajewo (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Iława (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Iwanki (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Kraśnik (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Mrągowo (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Ostrów Mazowiecka (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Rejowiec ul. Chełmska 111/1, 22-170 Rejowiec
Siedlce ul. Brzechwy 11
Siemiatycze (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Sochaczew (Kontakt: Diecezja Wschodnia: tel 22 31 31 421-422)
Wilkasy ul. Olsztyńska 30
Zgierz ul.  Śniechowskiego 23 (wejście z podwórka)
Zbór Adres
Andrychów ul. 27 Stycznia 1
Balin ul. Wąska 36
Bielsko-Biała ul. Kochanowskiego 2
Bielsko-Biała II ul. Bednarska 10
Bytom ul. Powstańców Warszawskich 48
Cieszyn ul. Folwarczna 1
Czechowice-Dziedzice ul. Klasztorna 4
Częstochowa Al. Wolności 44
Gliwice ul. Kłodnicka 3
Gorlice ul. Generała Hallera 6/12, tel. (+4812) 633 3469
Jastrzębie ul. Lompy 29
Jaworze ul. Dębowa 125
Jaworzno ul. Elektryków 6a
Kalwaria Zebrzydowska ul. Wojska Polskiego 6
Katowice ul. Huberta 25
Kielce ul. Kąpielowa 3
Kędzierzyn-Koźle ul. Grunwaldzka 29
Kochanowice ul. Rolna 2
Kraków ul. Lubelska 25
Kraków-Nowa Huta ul. Os. Teatralne 24
Krosno ul. Rynek 17
Lgota ul. Trzebińska 66
Leksandrowa Leksandrowa 100, 32–720 Nowy Wiśnicz
Łańcut ul. Konopnickiej 7
Markowa Markowa 553
Myszków Al. Kościuszki (Dom Rzemiosła)
Nowy Sącz ul. Wierzbowa 7
Nysa ul. Mariacka 18
Opole ul. Żeromskiego 6
Osiny ul. Główna 31
Oświęcim ul. Piastowska 12
Przemyśl ul. Piasta Kołodzieja 44
Pszczyna ul. Sokoła 7
Ruda Śląska ul. Targowa 5
Rybnik ul. Wodzisławska 19a
Rzeszów ul. Twardowskiego 3a
Sandomierz ul. 15 Sierpnia 5
Sanok ul. Kościuszki 31/5 (II piętro, wynajęta sala)
Skoczów ul. Osiedlowa 26, 43-430 Skoczów, tel. 33 85 33 698
Sosnowiec ul. 1 Maja 22
Stalowa Wola ul. Ofiar Katynia (DH Jubilat)
Tarnowskie Góry ul. Kaczyniec 7
Tarnów ul. Sokoła 11
Ustroń ul. Długa 49
Wieluń ul. Krakowskie Przedmieście 21
Wisła ul. Spacerowa 9
Zaborze Zaborze 19
Zakopane ul. Broniewskiego 10
Żywiec (Kontakt: Diecezja Południowa, tel. 12 63 33 469
GRUPY
Olkusz (Kontakt: Diecezja Południowa, tel. 12 63 33 469
Jarosław (Kontakt: Diecezja Południowa, tel. 12 63 33 469
Zabrze-Helenka ul. Wawrzyńskiej 1c/2 (lokal filii ChSCh Zabrze)